Autorizovaný prodejce Skeppshult
Nákupní košík
Položky: 0
Cena celkem: 0,- Kč

O nás

Jsme rodinná firma založená v roce 1995. Kromě nádobí Skeppshult se zabýváme také prodejem zahradní techniky, jejího příslušenství a broušením nástrojů. Veškeré naše zboží prodáváme v kamenné prodejně i přes internetový obchod www.milansvejda.cz.

Vzhledem k tomu, že nejen prací je člověk živ, rádi a často vaříme. V průběhu let jsme vyzkoušeli mnoho výrobků s různými povrchovými úpravami od teflonu přes keramiku a další. Efekt byl po určité době používání podobný. Buď se povrch nádobí začal olupovat, samozřejmě do jídla, a nebo ztratil své nepřilnavé účinky a potraviny se začaly připalovat. Při našem častém vaření byla životnost těchto relativně drahých kousků nádobí řádově do jednoho roku. Z těchto celkem pochopitelných důvodů jsme začali pátrat po nádobí, které bude zdravotně zcela nezávadné, trvanlivé ve svých vlastnostech, nic se z něj nebude uvolňovat a nebudeme s potravinami přijímat také řadu velice škodlivých a tělu nebezpečných látek. Po dlouhém hledání a zjišťování informací jsme se rozhodli vyzkoušet originální švédské litinové nádobí Skeppshult. Výsledek předčil očekávání a nádobí Skeppshult se stalo trvalou součástí vybavení naší kuchyně. Pořízení tohoto nádobí se zdá být na první pohled dražší záležitostí, ale vzhledem k jeho životnosti nejen pro jednu generaci se jeho koupě opravdu vyplatí. Švédský výrobce, který je na trhu od roku 1906, udává záruku na litinu 25 let. Ve skutečnosti je tato životnost podstatně delší, jak ukazují více než stoleté zkušenosti.

Protože jsme s tímto nádobím velice spokojeni a máme s ním opravdu velmi dobré a bohaté zkušenosti, rozhodli jsme se ho nabídnout našim zákazníkům jak v kamenné prodejně, tak na našem internetovém obchodě. Zpočátku jsme Skeppshult nabízeli v rámci e-shopu se zahradní technikou, ale protože o nádobí byl velký zájem, rozhodli jsme se, že pro něj vytvoříme vlastní internetový obchod, který jste právě navštívili. Velkou výhodou koupě tohoto nádobí u nás je také dobře fungující konzultační činnost. Zákazníkům rádi poradíme osobně, telefonicky, nebo emailem s výběrem i s použitím nádobí Skeppshult. Po dohodě je možné litinové nádobí také prohlédnout nebo zakoupit přímo v naší kamenné prodejně.

Za návštěvu našich stránek a e-shopu děkujeme a těšíme se na další spokojené zákazníky, kteří chtějí vařit zdravě bez kompromisů.